O Oscar tokatı evliliklerini kurtardı

İki yıl önceki 94. Oscar Ödülleri töreninde “En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”nü kazanan Smith, sahnede başka bir ödülü anons eden komedyen Chris Rock’ın, Smith’in eşi Pinkett Smith hakkında yaptığı şakadan sonraya sahneye çıkarak Rock’ı tokatlamıştı.

Smith özür diledi, Rock bir süre sessiz kaldıktan sonra Netflix’te yayınlanan stand-up gösterisiyle tokada cevap verdi. Pinkett Smith ise daha önce eşiyle 2016’da ayrıldıklarını, yedi yıldır ayrı yaşadıklarını ve bunu da herkesten gizlediklerini itiraf etmişti.

Pinkett Smith, ilişkilerine dair yeni açıklama yaparak Smith’in attığı tokadın evliliklerini kurtardığını itiraf etti.

Pinkett Smith o tokadı şöyle tarif etti: “Ona kutsal tokat diyorum, çünkü o olaydan sonra bir sürü olumlu şey yaşandı.”

52 yaşındaki Smith, hastalığı nedeniyle saçsız olmasıyla ilgili şakanın ardından Will Smith’in onu savunduğunu görmenin evliliklerini kurtardığını söyledi:

“İşler kötüye gittiğinde gerçekte nerede olduğunuzu gördüğünüz an bu. Will’in yanından ayrılıp ayrılmayacağımı tarttığım onca yıldan sonra onu asla terk etmeyeceğimi anlamam o tokatla oldu. Bu olmasa ilişkimizin nerede olurdu kim bilir?”

“30 yıldır birlikteyiz. Birileri gelse de ikimiz de hiçbir yere gitmiyoruz. Biz daima birbirini kollaması gereken ve bunu da hep yapan bir aileyiz. Bu bağı görmek için bazen bir kriz yaşamanız gerekir.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir