Çocukların sömestir eğlencesi TV+’ta!

Çocukları hayal kahramanlarıyla buluşturmak için ‘Tatil Keyfi’ kategorisini açan TV+, birbirinden eğlenceli filmlerle tatilin keyfini artırıyor. Minikler ara tatillerini ‘Kirpi Sonic’, ‘Kral Şakir’, ‘Pinokyo’, ‘Cinderella’ gibi fantastik kahramanlarla geçiriyor.

Çoklu abonelik çağında kullanıcılara içerikleri tek platformdan ulaştıran TV+, sömestir tatilinde minik izleyicileri için karne hediyesi hazırladı. Yerli ve yabancı dijital platformlarla dünyanın en önemli stüdyolarının içeriklerini tek abonelikle izleyiciye sunarak ‘Süper Platform’a dönüşen TV+, minik izleyicilerine ekran başından ayrılamayacakları bir film serisi sunuyor. Dünyada ve Türkiye’de en çok izlenen animasyon ve fantastik filmler, çocukların hayal güçlerini zenginleştirmelerine de katkı sağlıyor.

Çocukların merakla takip ettiği içeriklere göre seçilen ‘Mucize’, ‘Batwheels’, ‘Cesur İtfaiyeci’, ‘Kral Şakir’, ‘Bugs Bunny Yapı Ustaları’, ‘Dört Çocuk ve Kum Elfi’, ‘Kirpi Sonic’, ‘Dora ve Kayıp Altın Şehri’, ‘Kahraman Tavuk Uzayda’nın da aralarında bulunduğu onlarca yapım tatilin keyfini katlıyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir