Nil Anka-Ümmü Gülsüm tartışması yeni yıla uyarlandı

2015 yılında ekranlara damgasını vuran Bu Tarz Benim yarışması, unutulmaz performanslar ve dikkat çeken isimlerle izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. Yarışmanın yıldızlarından İdil Naz Kaluç ve Nil Anka, yarışmadaki Ümmü Gülsüm olayıyla yıllar sonra tekrar gündeme geldi. Özellikle İdil Naz Kaluç’un bu performansı, sosyal medyada büyük bir akım haline gelmiş durumda.

O programda Kaluç, Anka’ya “Dün bütün gece uyumadım Nil Anka. Nil Anka mı diyeyim? Yoksa sen kendi ismini açıklamak istersin Ümmü Gülsüm? demişti.

Anka ise “Gençlerimizin stresten uzaklaşmak için eğlenceli anlar yaratması ve bunu benimle popülerleştirerek yapmaları ayrıca gururlandırdı. Teşekkür ederim. Öncelikle adım hiçbir zaman Ümmügülsüm olmadı. Her zaman Nil Anka’ydım. Ayrıca çok sempatik bir isim. Olsaydı da zevkle kullanırdım.” açıklaması yapmıştı.

Bu sözler üzerine yapılan video düzenlemelerine bir yenisi eklendi. Bu sözleri Kaluç’un, 2024 yılına söylediği düzenleme sosyal medyada gündem oldu. “2023’ün aynısı ama adı farklı.” yorumları yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir